Home SprzętPlecaki Skórzane

Plecaki Skórzane

Skóra naturalna, płótno bawełniane, cordura – czy takie materiały sprawdzają się w przypadku sprzętu turystycznego, a w szczególności w plecakach?

Otóż TAK!

cudne beskidy

Wyróżniamy dwie kategorie plecaków skórzanych:

Skórzane plecaczki miejskie

To plecaki przystosowane do użytkowania w warunkach miejskich. Miejskie modele skórzanych plecaków damskich i męskich, znajdziecie przykładowo TUTAJ. To chyba jeden z najpopularniejszych w Polskim internecie sklepów internetowych z tego typu plecaczkami damskimi.

plecak skórzany miejski
plecak skórzany na miasto

Plecaki ze skóry wzmacnianej, do turystyki

To fasony wzmacniane dodatkowymi materiałami technicznymi. Wyglądają bardzo wyjątkowo, nawiązując do sprzętu wspinaczkowego z lat przed Drugą Wojną Światową. Takie plecaki skórzane zaprezentowaliśmy poniżej.

skórzany plecak turystyczny

Przygotowane przez partnerów Cudne Beskidy:

Stylizacje na jesień zimę z plecakami skórzanymi:

Zobacz jak widzi jeden z naszych plecaków, blogerka, ekspertka od mody i stylu miejskiego: Stylizacje na jesień plecakiem skórzanym. By JustCleo.

cleo

Outdoorowe pomysły na out-fit w góry:

Wraz z kolejnym blogiem eksperckim w zakresie ubioru w góry, postanowiliśmy zaprezentować wam garść pomysłów na wygodny i modny ubiór w góry:

ten plecak skórzany najlepiej sprawdza się przy krótkich wycieczkach pieszych

Plecak zaprezentowany został dzięki uprzejmości marki Belveder Polska, specjalizującej się w szyciu na zamówienie galanterii i plecaków skórzanych. Dokładną prezentację kolekcji outdoor znajdziecie na stronie producenta Belveder.com.pl. Natomiast my prezentujemy model wybranych przez naszą redakcją – jako najlepszy.

plecak skórzany outdoor

Dodaj komentarz