pozyczka
 V Targi Rzemiosła, Usług i Twórczości Artystycznej "Świniański Kogel-Mogel"

Zapraszamy wszystkich na V Targi Rzemiosła, Usług i Twórczości Artystycznej "Świniański Kogel-Mogel", 21 czerwca 2015r. w godz. od 9:00 do 13:00 na placu wielofunkcyjnym przed UG w Świnnej.

Dzięki Żywieckiej Fundacji Rozwoju powstała pierwsza na Żywiecczyźnie aplikacja mobilna z questami na telefon komórkowy.

 

Ochotnicza Straż Pożarna w Łodygowicach zaprasza Państwa na jarmark bożonarodzeniowy, organizowany w ramach Małych Projektów, który odbędzie się w niedzielę 21.12.2014r. w Sali Biesiadnej OSP Łodygowice.

Polecamy! W dniach 27,28,29 marca (10:00 - 17:00) w Centrum Handlowym Huta w Węgierskiej Górce, odbędzie się kiermasz rękodzileniczy. Nie zabraknie: koszy wiklinowych, pisanek, jajeczek, wyrobów koronczarskich, biżuterii artystycznej...

LGD „Żywiecki Raj” zaprasza na 10 imprezę promocyjną Stowarzyszenia pt.: „Wieczorek muzyczny z Góralami”. Tym razem spotykamy się 20.12.2014 r. o godz. 16:00 w Gminny Ośrodku Kultury w Łodygowicach (Plac Wolności 5). W programie m.in.: degustacja przysmaków regionalnych nawiązujących do góralskich tradycji bożonarodzeniowych, występy Zespołu Regionalnego „Magurzanie”, nauka kolęd i pastorałek, gawędy ludowe, warsztaty rękodzielnicze, kiermasz świąteczny i wiele innych atrakcji. Szczegóły w załączniku.