pozyczka

Planujesz dłuższy pobyt w Beskidach; potrzebny nocleg?
To dla Ciebie stworzyliśmy bazę noclegową z hotelami, kwaterami, pokojami, ośrodkami, apartamentami, hostelami i agroturystykom czyli wszędzie tam gdzie można przenocować.

Wyszukiwarka atrakcji turystycznych:

Rancho Adama

Powiat
Żywiecki
Gmina
Gmina Świnna
Miejscowość
Pewel Ślemieńska
Położenie w miejscowości
Malownicza lokalizacja Rancha Adama w Pewli Ślemieńskiej, zapewni spokój i ciszę odwiedzającym.
Miejscowość, położona około 10 kilometrów w linii prostej na wschód od Żywca, otoczona jest ze wszystkich stron górami i lasami, zachęcającymi do spacerów, podczas których można spotkać i poznać bogatą faunę i florę Beskidów – bobry, borsuki, sarny, jelenie i wiele innych. Zimą ośnieżone szczyty gór zapraszają do aktywnego spędzenia czasu na okolicznych wyciągach narciarskich (ok 20 minut jazdy samochodem) i do zaznania uroków prawdziwej, górskiej zimy.
Dokładny adres
ul. Podgórska 883, 34-300 Żywiec
Nr telefonu
504 058 507, 508 484 432
Adres strony internetowej
Opis wnętrza: wyposażenie, wiek, stan zachowania, skala unikalności, ze szczególnym uwzględnieniem atrakcyjności obiektów
Do dyspozycji naszych gości oddajemy: dwa pensjonaty, rodzinne domki oraz apartament, które łącznie pomieścić mogą około 100 osób. Wszystkie obiekty mieszkalne posiadają WC, łazienkę oraz TV. Odwiedzający będą mogli zakosztować pysznej, lokalnej kuchni w restauracji, znajdującej się na terenie ośrodka, które jest stanie pomieścić ok. 180 osób.

Zróżnicowana baza noclegowa i obszerny teren ośrodka pozwala nam na zaspokojenie potrzeb klientów. Oferujemy Państwu kilkudniowe pobyty gurpowe, firmowe z wieloma ciekawymi atrakcjami począwszy od prostych, dających wiele śmiechu zabaw grupowych, poprzez ekscytujące wyprawy quadami a na ekstremalnych lotach uwieszonej pod helikopterem linie kończąc :-)

Oprócz organizacji kilkudniowych imprez integracyjnych, posiadamy także możliwość urządzenia na naszym placu festynowym jednodniowych imprez plenerowych do 600 osób.
Dla grup młodzieżowych i dziecięcych organizujemy kolonie, zielone szkoły, zimowiska, wymiany szkolne i międzynarodowe, ogniska klasowe oraz wycieczki 2-3 dniowe. Oferujemy całoroczne turnusy 7, 10 lub 14 dniowe z pełnym wyżywieniem. Do dyspozycji przyjezdnym oferujemy 24 miejsca w Pensjonacie dolnym,44 miejsca w Pensjonacie górnym, 17 miejsc w domkach oraz 8 w apartamencie.

Nasi goście mogą skorzystać z różnych atrakcji regionalnych w okolicy, wyjazdów w Beskid Żywiecki, zwiedzania Muzeum a także i samego Browaru Żywiec wraz z przewodnikiem, przejażdżek na quadach, kuligów. Oferujemy również szeroki wybór rozrywki na terenie naszego ośrodka – naukę jazdy konnej, basen letni, kort tenisowy, siatkówkę plażową, plac zabaw.
Istniejące udogodnienia i infrastruktura turystyczna w pobliżu obiektu: wiata, ławki, stoliki, stojaki rowerowe, toalety, itp. z uwzględnieniem infrastruktury dla niepełnosprawnych
W okresie letnim do dyspozycji gości o basen otwarty, rekreacyjny o wymiarach 12x6 metrów i o głębokości 1,5 metra. Basen spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa oraz sanitarno-higieniczne.
Paintball - posiadamy profesjonalny sprzęt paintballowy, organizujemy wiele scenariuszy zabawy: speedball, death match lub też bitwy na zdobycie flagi przeciwnika.
Pełnowymiarowe boisko do siatkówki plażowej oraz kort tenisowy.
W swojej ofercie posiadamy 5 quadów HONDA RANCHER 420.
Jazda konna
Oferujemy naukę jazdy konnej z instruktorem, wyjazdy w teren a także rajdy konne po Beskidzie Żywieckim

Sauna.
Solarium.
Fotel masujący.
Sala Weselna.
Ilość miejsc noclegowych
Pensjonat Górny
Obiekt wykonany z drewna, składający się z dwóch części: starszej- oddanej do użytku w 2006 roku i nowszej oddanej w 2011 roku. Na parterze budynku usytuowana jest sala bankietowa dla około 180 osób, na piętrze budynku znajduje się 14 pokoi :

pokój małżeński,
jeden pokój 2 os,
osiem pokoi 3 os,
dwa pokoje 4 os,
dwa pokoje 5 os.
W budynku pensjonatu górnego znajdują się miejsca noclegowe dla 46 osób.

Pensjonat Dolny
Jest to pierwszy budynek, który powstał na terenie naszego ośrodka, w dolnej części budynku znajduje się sala restauracyjna mieszcząca około 35 osób, na piętrze budynku dostępne jest 7 pokoi:

trzy pokoje 4 os,
cztery pokoje 3os


W budynku pensjonatu dolnego, znajdują się miejsca noclegowe dla 24 osób.

Domki

Oferujemy Państwu 4 drewniane, rodzinne domki.

Apartament
Oferujemy Państwu 6-8 osobowy Apartament. Do Państwa dyspozycji przeznaczone zostało całe pierwsze piętro. W apartamencie znajduje się duży pokój dzienny, własna kuchnia oraz przestrzenna łazienka. Rekomendujemy zwłaszcza rodzinom, które spędzają urlop wraz z dziećmi.